HAvířovská BRidžová Akademie
&  Bridžový spolek Havířov

Členové HABRY

Od roku 2000

Společenský bridž zvládlo: 184 dětí.
Pravidla a základy bridže jsme naučili: 527 dětí.


Trenéři a jejich asistenti:
Jarda Hájek, Daniel Vachtarčík, Soňa Hájková, Adam Janas, Jiří Mráz, Petr Pszczolka

Spřízněné dospělé duše:
Ivan Stareček, Marta Nováčková, Miroslav Kunert, Radomír Vlček, Zdeněk Tomeček, Sylva Tomečková, Martin Šigut, René Klaczak, Markéta Klaczaková

Absolventi HABRY (dokončili celý osmiletý výukový cyklus):

Soňa Hájková, Lukáš Barnet, Markéta Dudková, Kamil Žylka, Lukáš Teichmann, Viktor Kubala, Katka Tichá, Magda Tichá, Ondra Gallik, Adam Janas, Lukáš Kolek, Michael Botur, Erik Klemš, Martin Melčák, Lucie Kohutová

Maturanti - pod vedením Adama Janase:
Ondřej Kaštovský, Daniel Němčík, Zdeněk Tomis, Vítek Walach, Adam Pyszko, Čeněk Romanowski

Gymnazisti - pod vedením Jardy Hájka:
Nikol Krupičková, Tomáš Zuzaňák, Vojtěch Klhůfek, Ondřej Pavelka, Lukáš Trecha

Školáčci - pod vedením Daniela Vachtarčíka a Soni Hájkové:
Marek Menšík, Denis Pamánek, Štěpán Urbanczyk, Ivo Walach, Jakub Zatloukal, Jakub Petrovics

Školka - pod vedením Petra Pszczolky a Jiřího Mráze:
Filip Blažek, Filip Chrobok, Ondřej Kohut, Kristián Koval, Vojtěch Niedelský, Vojtěch Šokala, Nikol Vachtarčíková

Jesle - pod vedením Petra Pszczolky a Jiřího Mráze:
Ondřej Eršil, Jiří Kalivoda, Klaudie Mierva, Lucie Němčíková, Ondřej Nytra, Jiří Pavelka, Matěj Šigut, Veronika Žalská

Zvládli aspoň rok sportovního bridže:

6 let
Katka Pavelková, Vojtěch Šindlář, Dominik Šolc

5 let
Kuba Mus, Lukáš Galuszka, Tomáš Kasza, Adolf Wertheim, Pavlína Richtrová, Veronika Jančarová, Jakub Novotný, Lukáš Bulawa, Michal Kiszka, Štěpán Koláček, Anna Častoňová

4 roky
Petra Danišová, Andrej Šmigala, Dominik Korčák, Vítězslav Najzar, Pavel Bobek, Albert Diok, František Papala, Adéla Swaczynová, HaMy Luong, Radka Dvořáková, David Botur, Veronika Pszczolková

3 roky
Jarek Jurka, Pavel Sikora, Vít Kozikowski, Jakub Zbýtovský, Štěpán Szokala, David Kilnar, Pepa Koželuh, Tomáš Sládek, Petr Kloza, Michal Martinek, Adam Urbanczyk, Lucie Krečmerová, Jan Steuer, Martin Kudláček, David Kończyna, Vojtěch Wróbel, Ondřej Kaštan, Daniel Mikušťák, Monika Masopustová

2 roky
Romana Katzová, Tomáš Gruntorád, Daniel Figura, Emil Pavelka, Martin Javorský, Václav Sýkora, Adam Holeš, Radek Zelina, Adam Suder, Nikola Skálová, Martina Ošeldová, Lucie Gawlowská, Tereza Galliková, Pavel Kodytek, Linda Tenčíková, Lenka Rejlová, Daniel Bordovský, Radomír Ipri, Dalibor Káňa, Barbora Fedorková, Denisa Hellerová, Gabriel Paznocht, Daniel Šugar, Tomáš Vu

1 rok
Štěpán Šigut, Natálka Proboszová, Kryštof Remeš, Dmytro Kolničenko, Jakub Prokop, Tomáš Nagy, Veronika Auxová, Lenka Podvojská, Lucie Balajová, Damián Zakuťanský, Roman Šafner, Radek Kodytek, Natálie Pěgřímková, Michaela Chmielová, Filip Juřica, Vojtěch Kaloč, Miroslav Staněk, Michaela Crhánová, Tomáš Ferdián, Viktorie Mašková, Kristýna Slížová, Danek Bolek, Kateřina Bujoková, Jan Hýl, Anna Kubíčková, Matyáš Zima, Michaela Kotačková, Pavla Palkovičová, Daniela Rossmanithová, Beatrice Dudášová, Daniel Križan, Lucie Bednářová, Kristýna Mašková, Otmar Nezdařil, Natálie Nohelová, Stanislav Moravec, Tomáš Přeček, Lukáš Zaslavskij, Dominika Čmielová, Noemi Káňová, Tereza Pavlišová, Alexandra Václavová, Renáta Křižková, Bára Kutějová, Laura Lukoszová, Aneta Pavelková, Tereza Sušková, Ivana Wróblová, Thi Nga Nguyen, Vu Hoa An, Jan Szymurda, Lucie Častoňová, Patrik Vodák, Kamila Hoňková, Barbora Štochelová, Magdaléna Tomicová

co je bridž


kalendář

program SP

HABRA

o nás

členové

kdy a kde


výsledky

reportáže

fotky

Youtube


Jarda Hájek

JARDA

Dan Vachtarčík

DANIEL

Soňa Hájková

SONA

© Bridžový spolek Havířov, 2014-2024